Щоденно з 9:00 по 22:00

Новини

Віталій Гурський – бронзовий призер юніорського чемпіонату світу з вільної боротьби

Львів’янин Віталій Гурський (до 55 кг) став бронзовим призером юніорського чемпіонату світу з вільної боротьби в Бухаресті, повідомляє сайт НОКу України у Львівській області.

Віталій Гурський в напруженій боротьбі у чвертьфіналі капітулював перед Владіміром Хінчегашвілі з Грузії, однак успішно виступив у нижній сітці турніру і став бронзовим призером змагань. Василь Шуптар (до 60 кг) програв у першому поєдинку узбеку Маруфу Нуріллоєву, а Гурський в напруженій боротьбі у чвертьфіналі капітулював перед Владіміром Хінчегашвілі з Грузії.
Львів’янки Тетяна Кіт (до 55 кг), Тетяна Левренчук (до 63 кг) та Ірина Рибак (до 48 кг) своїм виступом не потішили. Усі не потрапили навіть у першу десятку. Найкраще з львів’янок виступила Марія Лівач. У неї – 10-те підсумкове місце. Єдину медаль Україні у змаганнях дівчат виборола Аліна Махиня з Дніпродзержинська. В активі Аліни – бронзова медаль.